Geoblog.pl    neronek    Podróże    Filipiny 2019 III " Akcja Twoje serce dla dzieci z Filipin "    Londyn - Guangzhou utracona mapa świata
2019

Londyn - Guangzhou utracona mapa świata

Wielka Brytania
Wielka Brytania, London

Na lotnisku troszkę się nudziłem a drogo jak diabli
Poznałem wielu Polaków pracujących na lotnisku Heathrow mili ludzie wiele się dowiedziałem o Brexit ale to temat nie na dziś
Idę do odprawy nadać bagaż do Manili
Podchodzę do China Southern Airlines leciałem już nimi na Filipiny było ok
Bagaż ma 23,5 ( 23 kg) kg przechodzi gładko podręczny 10 kg ( 7kg ) nawet nie zwróciła uwagi pokazuję mapę świata mówię że to dla dzieci ze szkoły na Filipinach kiwa głową że nie można upieram się że to akcja charytatywna pokazuję nasze naklejki ,twarde babsko nie można .
Pytam no ok ile mam zapłacić za nad wymiar .
Szuka dokumentów dzwoni ktoś coś przynosi pokazują mi 250 Funtów
What ??!!
Odkładam mapę na bok to był dla mnie ciężki wybór bo mama na pewno przydałaby się w szkole .

Zbliżała się godz 22.30

Wsiadam do Boeing 787 był duży wypełniony chyba do połowy bo miałem obok wolne dwa miejsca .
Na pokładzie , jedzenie super a co ważne można bez dopłaty domówić dokładkę co w liniach economy jest rzadkością .
Wino i piwo chińskie soki woda kawa wszystko free przez całe 12 godzin lotu to także na plus linii .

Obiad film książka wino piwo .. spanie śniadanie deser ...
I tak mija 12 godzin lotu do Guangzhou gdzie na koszt linii ze względu na długi tranzyt mam zapewniony nocleg w 5* Hotelu z basenem transport z lotniska śniadanie i wiza free 24 godz na miasto .
Czeka mnie jeszcze krótka przesiadka na wyspie Sanya w Chinach

wk
wk - 2019-05-30 00:01
To akurat był Boeing 787, a nie Airbus :)
Pozdrawiam!

neronek
neronek - 2019-05-30 09:10
a dziękuję juz zmieniam pozdr

neronek
Darek Metel