Geoblog.pl    neronek    Podróże    2010 Singapur Borneo Malezja    Zurich lotnisko lecę do Bangkoku liniami Thai Airways !

Zurich lotnisko lecę do Bangkoku liniami Thai Airways !

Szwajcaria
Szwajcaria, Zürich

No tak jak myślałem w Zurychu miałem problem chcieli mi zabrać żubrówkę mówili ze lecę z Rosji i jestem z Rosji hahahaha kretyni .
Zawsze jakoś wszędzie mówią mi że jestem rusek !??
No nie ja tylko mam babcie z Rosji ....
3 razy mówiłem że z Polski i że Polska należy już od dłuższego czasu do UE a więc ... nagle zmiękli .. ok przepraszamy wszystko ok !
Lotnisko jest ogromne
Na ten lot do Bangkoku musiałem na lotnisku wsiąść w kolejkę i za 3min byłem już na bramce do Bangkoku .
Zauważyłem że ceny w DF są nawet OK szczególnie perfumy !

Wsiadłem do Airbusa 340-600 linii thai air i już czuje ten zapach AZJI !!
Stewardesy ubrane w stroje tajskie odpicowane ze uuuu....
Generalnie Thai Airways są super !! jedzenie rewelacja piwo wino whiskey ..za FREEEE
W siedzeniach TV i masa filmów podgląd pod na spód samolotu , muzy discovery itd...
Dają sztućce metalowe oczywiście musiałem wykorzystać szansę na maleńka łyżeczkę Thai Air , którą jak zauważyłem zabierają na pamiątkę także inni uczestnicy lotu .

Multimedia (2)
anthem - 2010-01-21 11:49
Linie thai sa b dobre - a ile Cię przelot do Bangkoku kosztuje tzn z Bydzi.

neronek - 2010-01-21 13:44
2160zł z opłatami czyli w/g mnie ok

anthem - 2010-01-21 13:51
Ale to w jedną stronę czy w obie? I to do Bangkoku tak? A dalej jakie ceny?

neronek - 2010-01-21 15:54
cena w obie strony z BKK lece 4 godziny po przylocie do Singapuru air asia cena 160zł w jedną stronę z Sing lece do Kuching air asia za 95zł
z Kuching do Kuala za UWAGA : 27zł !!
i np z Kuala na Penang za 39zł z opłatami ceny oczywiście to tyle
pozdr

anthem - 2010-01-21 18:26
No to bardzo dobra cane do bkk, ale ale coś mi się wierzyć nie chce w to 27 zł - chyba że jest to tylko goła cena, a bagaż itp nie wykupiłeś?

neronek - 2010-01-22 08:40
tak to szczera prawda !! 27zł ale bilet kupiłem 5miesięcy wcześniej !

ta cena to cena z opłatami bagaż podręczny i główny do 15kg !!
taka to jest ta Air Asia warto szybciej bookować a najlepiej to sie na ich stronie zalogować i czekać na ich e-maile .
pozdrawiam
Darek

anthem - 2010-01-22 08:56
Nie do końca tak jest, bo tera patrzyłem na loty z KLL do londynu i nawet na istopad mają cenę dośc sporą a ja płaciłem jakieś niecałe 700 zł wraz z bagażem, posiłkiem, kocykiem etc

neronek - 2010-01-22 10:04
dlatego trzeba być czujnym i często lukać na ich stronce.

geralt1
geralt1 - 2010-02-13 18:50
wcześniej rzeczywiscie mozna bylo kupic bilet z KL do londynu, ze wszystkim za 670zloty. niestety promocje minely i sam musialem rezerwowac bilet na pazdziernik za ok 870zloty

ale jak sie utrafi w promocje to mozna za grosze u nich latac. np w listopadzie promocja byla i wiekszosc lokalnych polaczen (okolice malezji) bylo za darmo, placilo sie tylko za bagaz, badz oplaty lotniskowe, a Londyn-KL bilet byl za okolo 1000zloty:)

geralt1
geralt1 - 2010-02-13 21:18
dzis z nienacka pojawila sie promocja airasia, i lot z KL do Londynu na poczatku pazdziernika kosztuje okolo 620 ringgitow, czyli jakies 560zloty:P

Darek Metel