Geoblog.pl    neronek    Podróże    Filipiny 2019 III " Akcja Twoje serce dla dzieci z Filipin "    Londyn -Luton - Gdańsk - Bydgoszcz
2019

Londyn -Luton - Gdańsk - Bydgoszcz

Wielka Brytania
Wielka Brytania, London

Warto było tam być i pomagać, gdyż wierzę że każde dobro powraca za zdwojoną siłą.
Na pewno powrócę tam z kolejną IV już akcją " Twoje serce dla dzieci z Filipin "

A sama podróż ... .. no cóż było fajnie, ale jednak fajniejsza była radość filipińskich dzieci
Radość z wyremontowanej biblioteki to są rzeczy Wielkie tak Wielkie jak wielkie mamy serca które pozostawiliśmy daleko od Polski ale które na zawsze będą z nami
Uśmiechy małych Filipińczyków są dla mnie bezcenne i piękniejsze od każdej podróży.
Nie ma takiej biedy na świecie aby nie podzielić się z inną biedą i nie wystarczy być najlepszym na świecie trzeba być najlepszym dla świata

Do zobaczenia za rok
Dariusz Metel (Neronek)

HANIAH
HANIAH - 2020-01-04 23:15
Wspaniała sprawa! Panie Darku jest pan wielki! Czytając o Pana wyprawie i pomocy dzieciom na Filipinach towarzyszyły mi wielkie emocje. Tym bardziej, że tez jestem bydgoszczanką!

neronek
neronek - 2020-10-07 20:44