Geoblog.pl    neronek    Podróże    2011 Tajlandia - Isaan    Tajlandia - Isaan 2011

Tajlandia - Isaan 2011

Polska, Bydgoszcz

Witam
Nareszcie upragniony urlop !
W dniach od 19 lutego do 18 marca 2011 uciekam do mojej ukochanej Azji .
Tym razem wybrałem region Isaan pół-wsch Tajlandia , trasa wzdłuż Mekongu
Zaczynam od Phuket i w planach ma tam wyspy Ko Similan potem Chiang Mai / mały back :] / Chang Rai /
następnie Udon Thani , Sakon Nakhon , Nakhon Phanom ,That Phanom ,Mukdahan ,Ubon Ratchathani , Khorat , i... no właśnie gdzieś na koniec jakaś plaża albo rozrywkowa Pattaya albo ponownie , Ko Chang czemu nie ? :} zastanowię się już tam na
miejscu .
Początkowo miałem w planach lot do Bangladeszu ale bilet najtaniej wynosił w dwie strony z Bangkoku 1300zł a więc dość drogo ale oczywiście nie rezygnuje z planów zwiedzenia Bangladeszu może za rok ? :]
Tym razem lecę do Bangkoku liniami AeroSvit bilet kupiłem z dużym wyprzedzeniem bo już w sierpniu ale za to w cenie 1600zł !!
Leciałem nimi już dwa razy a więc wiem czego mogę się spodziewać .

Jeżeli macie jakieś pytania piszcie na ten e-mail : neronek@op.pl
lub skype neronek100 .

Oczywiście będę relacjonował swoją podróż będzie nowy blog Tajlandia -Isaan 2011 na Onecie oraz na geoblogu

Pozdrawiam

Singapur-Borneo-Malezja-
http://neronek41 .blog.onet.pl

anthem
anthem - 2011-01-13 11:26
Zazdroszcze i życzę powodzenia!

zula - 2011-01-13 22:29
Życzę szczęśliwych lotów , cudownych przeżyć ...i wypoczynku w słońcu !!!
Z przyjemnoscia poczytam relacje ,
powodzenia i pozdrawiam

geminus
geminus - 2011-01-13 23:09
Trzymam kciuki i pozdrawiam. Ja w tym roku wybralem Indie.

Lilkaa
Lilkaa - 2011-02-13 17:13
Powodzenia:)

I małe pytanie. Czy orientujesz się może kiedy najlepiej rozglądać się za biletem do BKK w na październik/listopad? Tak, żeby trafić na dobrą cenę?;)

Pzdr,
Lilkaa

neonek
neonek - 2011-02-13 18:29
dzięki wszystkim :]
Lilkaa to trudno wyczuć kiedy będą dobre ceny po prostu codziennie lukaj w kompa jak trafisz wylot z Warszawy za mniej niż 2000 to kupuj !
pewnie że możesz trafić nawet za 1600 / tak mi się teraz udało kupiłem już w lipcu na 19luty :] / ale jak nie to trafisz to może być różnie . nie słuchaj innych że np ja lece za 1400 ale np Air asia z Londynu dojdą do tego dodatki i lot do Londynu i wyjdzie więcej niż z Polski :] może tak samo być z Berlina .szukaj na stronach Aerosvit , Aeroflot , Finair ,

Pozdrawiam
PS Geminus , POwodzenia w Indiach :]
wszystkim wielu niezapomnianych podróży !

robert64
robert64 - 2011-02-17 23:24
No to juz! Pozdrawiamy, jak wiesz my 10.03.-10.04, szkoda ze tym razem sie nie zobaczymy w Azji. Moze w Kazimierzu?

Renia, Mateusz i Robert

neronek - 2011-02-18 06:15
dzięki Robert
ahh wy też macie fajnie to Varanasi czy Agra ! no i Kalkuta , kiedyś będę chyba musiał rzucić tę moją Azję :] z wielkim bólem a może i nie ....
pozdrowienia dla Reni i Mateusza .
nie mówię nie o wizycie do Kazimierza dzięki za zaproszenie raczej jak już to latem :]
cholerna zima trzyma dziś w Bydgoszczy zasypało śniegiem wieczorem mam pociąg do Warszawki ciekawe jak spisze się nasze PKP ?? Plan ustalony -Isaan trafiłem na dobrą cenę 1600zł a więc nie zastanawiałem się długo
życzę wielu niezapomnianych wrażeń !
szczególnie z Varanasi :]
Darek

anthem
anthem - 2011-02-22 16:39
No i identycznie jak Geminius - ślad się urwał przy wyjeździe!!!

ola
ola - 2011-02-27 14:56
Lilko Teraz aerosvit na promo na bilety do bankoku ale na czerwiec-1680pln:) moze wczesniejszy urlop??:)

robert64
robert64 - 2011-03-20 18:26
Neronek, leniu wiem że masz doła po powrocie, ale może coś byś napisał? Jesteśmy w Jaipurze.

neronek - 2011-03-20 19:52
spoko loko wróciłem wczoraj odsypiam w łóżku z grypą cholera chyba nie ptasią :] smarkam kaszle Wszystko przez te tranzyty w Kijowie i warszawce podstawiali zimny autobus a ja w lekkiej bluzie ,,,
od środy wrzucam fotki i relacje pozdrawiam
Robert chłopie ty jeszcze w Indiach ? nie za
długo :] kiedy ja się skusze na te Indie ??
Ale co robić jak ciągnie mnie do Azji , za rok Indonezja mając nadzieję że nie spotka mnie jakieś trzęsienie .
Wielu nie zapomnianych wrażeń .
Neronek

neronek - 2011-03-20 19:58
Niestety Tajlandia podrożała jakieś 30% .
W Isaan jest najtaniej a jedzenie najlepsze jakie gdziekolwiek jadłem !! za 30-40 Baht czyli 3-4 zł można się dobrze najeść .
Browar już drożej niestety Beer Lao nigdzie przy Mekongu nie można było kupić !!! ahhh te piękne lokalne Laotańsko Tajskie bazary bosko !!

Darek Metel