Geoblog.pl    neronek    Podróże    2010 Singapur Borneo Malezja    Bydgoszcz moje ukochane miasto ale wracam z żalem że to juz koniec ! Za rok .......

Polska, Bydgoszcz

robert64
robert64 - 2010-03-14 23:40
No, widzę że praca wre! Zamykam zaraz knajpę, więc nie zdążę obejrzeć wszystkiego i zostawię sobie trochę na jutro:-) Bądźmy w kontakcie, fajnie się spotkać w przyszłym roku w Tajlandii, tak myślę. Podobną naturę mamy w kwestiach zabawowych.

PS Dziś rano wyszedłem na bosaka na śnieg (5 minut). Śmiesznie, ale jednak inaczej niż na Khao San...

neronek - 2010-03-15 07:19
za rok jak Bozia da zdrowie i kasiorę Bangladesz i wypoczynek gdzies w Tajlandii ale juz nie będę tak szalał z plecakiem .
U nas dziś biało i zimno w mordę jeża jak ja tego nie lubię !!

bogmar
bogmar - 2010-03-15 16:00
Super ,że jesteś zadowolony i wypoczęty.Długo milczałeś więc trochę się martwiliśmy.Sam wiesz jak czasami bywa.
Jak widać trochę się napracowałeś przy blogu,ale jest super.
U nas też zima wróciła i nie możemy się doczekać jesieni gdyż wtedy planujemy jechać gdzieś się ogrzać.
Życzymy szybkiej aklimatyzacji i miłego powrotu do pracy!!!!!

anthem
anthem - 2010-03-27 19:45
Ukochane miasto - to było serio czy ironicznie?
Bo jeśli to pierwsze, to jesteś chyba pierwszą osobą która znam, a która lubi Brzydgoszcz :)

neronek - 2010-03-28 20:53
to szczera prawda !!
a nie ironia !

pozdrawiam

anthem
anthem - 2010-04-03 17:29
No to w takim razie jesteś pierwszą osobą którą znam a lubi to miasto. Moja znajoma (Grzdacze) niedługo będzie opuszczać Brzydgoszcz na stałe i ja ją popieram :)

zula - 2010-10-23 18:19
...to także moje miasto , które lubię ...więc nie tylko neronek !!! pozdrawiam