Geoblog.pl    neronek    Podróże    2010 Singapur Borneo Malezja    Bangkok a czas upływa jak rzeka ...

Bangkok a czas upływa jak rzeka ...

Tajlandia, Bangkok

Z Phuket przyleciałem Air Asią za 60zł !!
Nie będę się rozpisywał o Bangkoku ponieważ jestem tu 7 raz i nic się nie zmienia
Tak więc zapraszam do moich poprzednich blogów gdzie znajdziecie jak myślę przydatne informacje o tym mieście :

Birma Tajlandia 2009

Hongkong-Chiny -Tajlandia:

Tajlandia -Kambodża-Laos:

Wietnam-Tajlandia:

Singapur -Borneo- Malezja 2010

Dobiega koniec następnej mojej podróży im dłużej jestem w Azji tym bardziej nie chcę wracać !!!!!
Kocham ten kontynent jedno wiem na pewno wrócę tu znowu za rok !
Bo to jest jak " narkotyk " w pozytywnym tego słowa znaczeniu
Już dziś zastanawiam się na Bangladeszem lub Indonezją ?
Zaraz po przylocie jak zawsze po powrocie idę kupić skarbonkę taką nie otwieraną !!
codziennie wrzucam do niej nie mniej niż 5 zł jak mam w kieszeni więcej to jeszcze lepiej
Zobaczcie :

5zł x365 dni =1825zł
10zł x365dni = to już 3650zł
A bilet do Azji w dwie strony z opłatami kupicie już za 2000zł !! tak
Więc zostaje jeszcze 1650zł !!

Na Azję średnio zależy od kraju , przeznaczacie na hotele jedzenie przejazdy oraz prezenty
od 35-45$ dziennie czyli od 100zł do 130zł czy to dużo sami sobie musicie odpowiedzieć , porównajcie ceny urlopu nad Bałtykiem ..... no i ta pewność że słońce świecić Wam
będzie zawsze !
Oczywiście chętnie pomogę Wam jeżeli macie jakieś pytania śmiało piszcie na ten e-Mail :
neronek@op.pl

a najlepiej dzwońcie wtedy więcej powiem niż napisze :
tel 600810507
Wszystkich pozdrawiam
i zapraszam do ostatniego postu : Koszty podróży !

neronek
Darek Metel