Geoblog.pl    neronek    Podróże    IV akcja Twoje serce dla dzieci z Filipin    IV akcja Twoje serce dla dzieci z Filipin
2021

IV akcja Twoje serce dla dzieci z Filipin

Polska, Bydgoszcz Kanal

Cześć Marta , Witam ponownie
nasza czwarta akcja pomocy dzieciom z cmentarza w Manili na Filipinach, czyli „ Twoje serce dla dzieci z Filipin " miała mieć swój finał na wiosnę br. Jednak z uwagi na panującą na świcie sytuację Covid-19 oraz zamknięte na turystów Filipiny nie możliwe jest jej zakończenie w planowanym czasie. Dlatego wstępnie będę chciał, aby jej kulminacja dobiegła na jesień tego roku ( Wrzesień )
Mimo to akcja nie zostaje zawieszona ani przerwana. ❤
Wręcz przeciwnie, będzie to okazja do zwiększonej mobilizacji w zbiórce m.in. poprzez nowe aukcje Licytacje Twoje Serce dla dzieci z Filipin , https://pomagam.pl/dziecizfilipin ❤
Przypominam, że Nasza akcja to głównie pomoc dzieciom z cmentarza w Manili, ale również budowa stołówki szkolnej na wyspie Catanduanes w szkole Puraran Elementary School
Jak Wiecie pod koniec ubiegłego roku, to właśnie tam przeszedł tajfun o niesłychanej mocy, niosąc ze sobą ogromne spustoszenie. Całe szczęście, że rozpoczęta budowa stołówki nie odniosła żadnych poważnych uszkodzeń, a to dzięki temu, że mury budynki zbudowane są z betonowych pustaków.
Prace dalej trwają, a my będziemy je dalej wspierać poprzez zbiórkę środków na ten cel, nie zapominając oczywiście o dzieciach z cmentarza ❤❤❤
Dziękuję Wszystkim Ofiarodawcom i proszę Nowych o Wsparcie Naszej akcji ❤
Pomóż nam pomagać , bo pomaganie to moc , niech ta moc będzie z nami zawsze

neronek
Darek Metel