Geoblog.pl    neronek    Podróże    III akcja Twoje serce dla dziec z Filipin 17. 04.2019    III akcja pomocy dzieciom z cmentarza w Manili na Filipinach
2018

III akcja pomocy dzieciom z cmentarza w Manili na Filipinach

Polska, Bydgoszcz

Kochani zaczynamy zapisy wiem że to daleko że ponad 10 tyś km ale nasze serca są gotowe do pomocy i km nie znają ❤️
Gorąco więc zapraszamy wszystkich do udziały w III akcja Twoje serce dla dzieci z Filipini spotykamy się dzień wcześniej 17 kwietnia godz 8 rano przed Wanderers Guest House w Manili ( Malate ) .W tym roku akcja ma charakter szlachetnej paczki stąd logistycznie jest to trochę bardziej czasochłonne .
Musimy skompletować 30 dużych paczek a więc cala noc przed nami .30 rodzin z dziećmi czekać będą na nasze serca
Przyjacielu jeżeli będziesz w tych dniach w Manili proszę dopisz się do naszej akcji razem możemy wiele .
Czekamy na Was w tym dniu 17.04 bo warto pomagać bo nie ma takiej biedy na świecie aby nie podzielić się z inna biedą .
Proszę przekazujcie wszystkim swoim znajomym o naszej akcji , będziecie nam kochani w tych dniach bardzo potrzebni .

link do wydarzenia zapisz się już dziś :

link do akcji

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

neronek
Darek Metel