Geoblog.pl    neronek    Podróże    Filipiny Wielkanoc 2015    Bydgoszcz ktoś pewnie powiedziałby nareszcie w domu , ja jednak nie wolałbym zostać dłużej w tym drugim .

Polska, Bydgoszcz

Byliście świadkami przeróżnych sytuacji, poznaliście Filipiny z mojej perspektywy, globtrotera, nastawionego na poznawanie świata od podszewki, czy jak kto woli od kuchni, stąd tak często pukałem do domów zwykłych ludzi, z nimi jadałem posiłki, spędzałem święta, rozmawiałem o codziennych sprawach i próbowałem przybliżyć naszą Polskę.
Mój sposób podróżowania, a właściwie wędrowania różnymi lądami jest prosty i łatwy, jeśli wszystkiemu towarzyszy pozytywne nastawienie do świata i ludzi, a to jest wyczuwalne na kilometr.
Filipińczycy są gościnni, ale nie naiwni, to ludzie pracowici, rodzinni, nie szukający różnic, ale podobieństw między nimi a obcokrajowcami.
Zapewne niedługo powrócę w te rejony świata, bo to jest zdecydowanie mój drugi dom, za którym autentycznie tęsknię

neronek
Darek Metel
Zasoby: 284 wpisy284 332 komentarze332 13856 zdjęć13856 156 plików multimedialnych156