Geoblog.pl    neronek    Podróże    Akcja ! Twoje Serce dla Dzieci z Filipin    Akcja Pomocy Dzieciom " Twoje serce dla dzieci z Filipin "

Akcja Pomocy Dzieciom " Twoje serce dla dzieci z Filipin "

Polska, Bydgoszcz

Krótka piłka Kochani, nie będziemy się rozpisywać wielkimi słowami o tej akcji :-) Chcesz pomóc? Otwórz swoje serce dla dzieci z Filipin! Teraz masz szansę! W bardzo prosty sposób!

Wraz z moją koleżanką z Active Asia Marzeną Kuś postanowiliśmy pomóc dzieciakom z Filipin tym razem wybraliśmy region Bohol między innymi dzieciom z wyspy Pamilacan

Podróże po tym fantastycznym kraju pokazały nam jak zaledwie kawałek serca potrafi wywołać uśmiech na twarzach tych dzieci, często boleśnie doświadczanych przez los.
Dzieciaki potrzebują wszystkiego - przyborów szkolnych, cienkich butów, drobnych zabawek. Przyda się wszystko, co wywoła ich radość i pomoże w funkcjonowaniu na co dzień.

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość do Darka, który własnoręcznie, już w marcu, zabierze wszystkie te dary na Filipiny i rozda dzieciom. Na pewno nie omieszkamy uwiecznić tych radosnych chwil na zdjęciach, które pokażemy Wam po zakończeniu podróży Darka.

Czego potrzebujemy? Drobnych, LEKKICH rzeczy: kolorowe notesiki, długopisy, mazaki, kredki, piórniki, "gadżety", które cieszą oko przedszkolaka czy ucznia, cienkie buciki typu tenisówki lub lekkie klapki (do rozmiaru 35), czapki z daszkiem, drobne, lekkie zabawki, bańki mydlane, widokówki z Polski- byłoby super, gdyby Wasze dzieci napisały na nich pozdrowienia z Polski i wszystko to, co wywoła uśmiech i radość na twarzy dzieci.

Najważniejsze- to wszystko musi być lekkie, nie przyjmujemy żadnych wpłat pieniężnych ani pomocy finansowej czy też produktów spożywczych.

Masz jeszcze inny pomysł? Jesteśmy otwarci!Napisz!

Kontakt do Darka:

Akcja trwa do 15 marca, potem Darek pakuje plecak i zabiera Wasze wielkie serducha prosto na Filipiny! Jeśli będą one tak wielkie,że przekroczą rozmiar bagażu Darka, obiecujemy-zabierzemy je my na nasze kolejne wyprawy i rozdamy dzieciakom.

Zapraszamy! Prosimy - udostępnij tę akcję dalej, daj znać Twojej Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym na Facebook'u, paniom w przedszkolu - może wspólnie z dziećmi polskimi wyczarują piękne, własnoręcznie zrobione kartki z pozdrowieniami?

Dzięki za każdą pomoc i serce!
Pozdrawiamy
Active Asia i Darek Metel Neronek