Geoblog.pl    neronek    Podróże    2014 .03 Filipiny po raz pierwszy - 05.03-28.03.2014 parę pytań    2014 .03 - Filipiny w poszukiwaniu nowego raju - marzec 2014 pytania .

2014 .03 - Filipiny w poszukiwaniu nowego raju - marzec 2014 pytania .

Polska, Bydgoszcz

witam
no to stało się bilecik kupiony już :)
Dublin -Manila-Berlin cena 1800 zł
trasa wygląda tak:
Manila przylot godz 15 / jak szybko i gdzie udać się na dworzec autobusowy tak aby kupić bilet na autobus nocny do Banaue /
Banaue - Batad - Sagada- Manila- Lot do Cebu- Bohol- Panglao- Pamilica n-Cabulot do Palavan - Manila

mam pytanie :

12.03 o godz 15 będę na lotnisku w Cebu powrotny wylot z Cebu do Palavan mam 17.03 o 15 .15
- chciałbym zobaczyć w jeden dzień Bohol a potem płynąć na Pamilican z ominięciem Panglao
- czy ktoś nocował na Pamilican jak się tam srawnie i tanio dostać ?
- i jak potem wrócić na 15.15 do Cebu na lotnisko ? ile czasu ?
- pomyślałem aby zrobić plan w taki sposób / skorygujcie proszę jeżeli uważacie inaczej :) /
13.03 rano statkiem z Cebu do Tubigon Port /ten na półn. Bohol / tam mam nadzieję złapać jakiś Van na zwiedzenie BOHOL /wzgórza + Tersierki / w dół do Panglao i nocleg
14.03 rano do Pamilican no tak w jaki sposób z wycieczką na delfiny ?
16.03 lub 17.03 Pamilican-Panglao statek do Cebu .

pozdrawiam
liczę na Waszą pomoc

undefined
undefined - 2013-12-12 19:53
Niestety nie pomogę w planowaniu, ale trzymam kciuki, żeby wszystko się udało i oczywiście będziemy czytać z wypiekami na twarzy.

geminus
geminus - 2013-12-22 17:47
Darek z podrozami miedzy wyspami nie jest zle ale wszystko zalezy od pogody. Gdy jest sztorm to rejsy promow sa odwolywane i mozna sie oszukac planujac wszystko na styk. Nie wiem na ktore lotnisko przylatujesz na Luzonie ale mysle ze szybciej by bylo gdybys przylecial na Clark. Zawsze to kilkadziesiat km. mniej jazdy do Banaue. Spotkalem tam ludzi ktorzy wlasnie tak zaplanowali podroz. Bohol w jeden dzien mozna zrobic ale warto tam zostac choc dzien dluzej. Jak bedziesz mial pytania to pisz.

neronek - 2013-12-29 18:21
witam sorki że teraz :( lukam jak mam czas .
no tam z tym Pamilican mam problem :
12.03 przylot do Cebu kolo 15
/pewnie nie zdążę na statek do Panglao ? /
wylot z Cebu mam 17 .03 o 15.15
Jak sprawnie ułożył plan tak aby zobaczyć tersiry wzgórza no oczywiście pobyć na Pamilican , jak w miarę tanio dotrzeć i wrócić z Pamilican na Panglao tak aby zdążyć na statek do cebu no i na lot 17 .03 o godz 15 / lecę dalej na Palawan /
ale pewnie wszystko się wyjaśni na miejscu najbardziej boję się że nie zdążę na statek z Cebu w tym samym dniu :(
pozdrawiam

Darek Metel