Geoblog.pl    neronek    Podróże    Hongkong Chiny Laos Tajlandia 26XII-25I 2013    Hongkong Chiny Laos Tajlandia !

Hongkong Chiny Laos Tajlandia !

Polska, Bydgoszcz

Witam kochani a więc stało się
Kiedyś na słowo Chiny mówiłem Boże nie to nigdy się nie zdarzy to przecież koniec świata , wszyscy mówili Darek ty się dobrze czujesz przecież to tak daleko tam tyle ludzi itd.. sam z plecakiem Boże ... :)
ale co tam powiedziałem sobie muszę zobaczyć ten koniec świata ! i zobaczyłem
teraz wracam tam gdzie do dziś moi dziadkowie mówią nikt "za Chiny Ludowe ......... " ;)
właśnie kupiłem bilet a więc czas na plan podróży .
Informacje :
bilet kupiłem na www. lataj.pl cena 2400zł ! a więc super :) Warszawa Moskwa Pekin Hongkong Bangkok Kijów Warszawa termin j/w
Tym razem na Tajlandii mi nie zależy chociaż jest to mój raj na ziemi :] , na Laosie tak !! ale zobaczę jak z czasem będzie :)
wstępnie trasa wygląda tak :
Hongkong , Yangshuo , Guiyang / wodospady Huangguosh / Kuming / kamienny las , Dali , Lijang , Xishuangbanna , Jinghongu , Laos Tajlandia
wiem wiem mało czasu ale Tajlandia jedynie Bangkok do wylotu a Laos tyle ile starczy czasu .
neronek
PS czy ktoś leciał z Moskwy do Pekinu Air China ?

anthem - 2012-05-29 01:09
Hahaha, a to dopiero w grudniu. Myślałem że już wyjechałeś.
No to powodzenia.
I ucz się chińskiego!

anthem - 2012-05-29 01:09
Hahaha, a to dopiero w grudniu. Myślałem że już wyjechałeś.
No to powodzenia.
I ucz się chińskiego!

zula - 2012-05-29 07:05
...jak to się mówi : "podstawą życia jest planowanie !".
Wyprawa ciekawa , daleka i długa - Bydgoszcz trzyma kciuki :) , pozdrawiam

neronek - 2012-05-29 07:15
przygotowanie do podróży to to co najbardziej lubię a już jeden dzień przed , najbardziej :]

Laupinka
Laupinka - 2012-06-09 09:45
Super trasa, też bym chciała kiedyś Chiny zwiedzić, ale myślałam bardziej o transsyberyjskiej kolei. Czekam z niecierpliwością na relację. Twoje blogi są świetne, to dzięki nim uwierzyłam, że moje marzenie jest możliwe do realizacji i w tym roku zwiedziłam Tajlandię, Malezję i Singapur :)
Jak masz ochotę to zapraszam na swojego bloga:
www.laupinka.blogspot.com

Pozdrawiam :)

neronek - 2012-06-09 12:04
dzięki :)

anthem - 2012-06-22 23:20
Laupinka - świetny blog...
Ale jeśli chodzi o Neronka to nie jestem dobrej myśli, cytuje:
"Kiedyś na słowo Chiny mówiłem Boże nie to nigdy się nie zdarzy to przecież koniec świata (...)"
No i żeby to nie wykrakał!
Przecież mówią, że już 21 grudnia ma być nomen omen koniec świata!
Więc jak to zrobi?

aleksandra
aleksandra - 2012-09-08 13:30
Jak wyjazd? Nie ma żadnych wpisów.

neronek - 2012-09-12 09:17
spoko koko nie wykracze :)

Inka
Inka - 2015-11-04 18:27
Eee chiny są fajne może na początku przestraszy cię różnica kulturowa i pare egozotyków ale ogólnie to fanie się podróżuje :) ja to przed moją podróżą brałam korepetycje chinski w bydgoszczy aby jakoś się z nimi dogadać :) http://www.profesor.pl/forum/read.php?5,402501,page=3

Darek Metel