Geoblog.pl    neronek    Podróże    III Bydgoski Festiwal Podróżnicy 19-20 .04.2013 Zapraszamy !    III Bydgoski Festiwal Podróżnicy 19-20 .04.2013 Zapraszamy !

III Bydgoski Festiwal Podróżnicy 19-20 .04.2013 Zapraszamy !

Polska, Bydgoszcz

Witam
Gorąco Was zapraszamy do Bydgoszczy na III Bydgoski Festiwal Podróżnicy - 19-20 .04.2013
Atrakcji wiele kto był rok temu wie jak było i pewnie już doczekać się nie może

Podróże są jak nieuleczalna choroba. Wyjedziesz raz i już wiesz, że nie zaznasz spokoju dopóki nie wyjedziesz ponownie. „Podróżnicy” to festiwal inspiracji – 2-dniowe podróżnicze święto nad Brdą!
Naszym celem jest wpisanie festiwalu do kalendarium stałych bydgoskich imprez, bo kto z Was nie lubi wyjeżdżać, poznawać, uczyć się? Zapraszamy na nasze podwórko znamienitych podróżników ale i tych mniej znanych wędrowców, alpinistów, kajakarzy- tych którzy chcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
W tym roku po raz drugi wręczymy nagrody im.Tony’ego Halika za ciekawe podróżnicze pomysły, inspirujące projekty i to co najbardziej kochamy MY- PODRÓŻOWAĆ! W zeszłym roku naszym gościem specjalnym była Elżbieta Dzikowska, która wręczyła nagrody załodze Jachtu Solanus z kpt.Bronisławem Radlińskim na czele, Aleksandrze Doba za samotną podróż przez Atlantyk oraz braciom Jasieńskim Szymonowi i Michałowi za wyprawy na Ziemię Torella.
Kto w tym roku zostanie wyróżniony?
ZAPRASZAMY DO BYDGOSZCZY 19-20 kwietnia!
Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku:

Program festiwali :

do zobaczenia w mojej ukochanej Bydgoszczy

neronek

neronek